Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Perfect World International

Goto down 
+2
Michalc
seven73352
6 posters
AutorZpráva
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue12/12Perfect World International Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/8Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/8)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Perfect World International   Perfect World International EmptySat Nov 14, 2009 10:08 pm

By som se chtěl zeptat jestli někdo hrajete tohle MMORPG
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySat Nov 14, 2009 10:31 pm

Ne, nehraju a ani jse mo tom moc nevidel... A ani se na to pri svem casovem vytizeni nechystam.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue36/40Perfect World International Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/10Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/10)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySat Nov 14, 2009 11:54 pm

stáhl, zahrál, udělal 5lvl, vypl, odinstaloval a již se nezajímal Very Happy Podle mě se jedná o vcelku nedodělánou napodobeninu WOWa. Kdyby si dali s vydáním rok dva načas, udělali by komplexní MMORPG, které by nemělo obdob. Tak nějak nevím, jestli nemají problémy s binárním kódem, jelikož se mi hra sekala, ikdyž jsem minimální požadvky překonával. Jinak sem se do toho 5lvlu vcelku bavil, hra mě i zaujala hudbou a Okřídlené anděly sem si fakt zamiloval Smile Jinak, trailer sem doslova žral, ale realita byla jiná. Toť můj postoj k téhle hře...
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Moderátor
Moderátor



Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1000
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue18/18Perfect World International Empty_bar_bleue  (18/18)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/8Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/8)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySat Nov 14, 2009 11:59 pm

Omlouvám se, ale binární kod? Skupina jedniček a nul? Nebyly to lagy kvůli netu? Já sem se tímto způsobem (stáhl, zahrál, udělal 5lvl, vypl, odinstaloval a již se nezajímal) seznámil s WoWkem, nemám rád MMORPG...
Návrat nahoru Goto down
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue36/40Perfect World International Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/10Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/10)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySun Nov 15, 2009 11:24 am

Četl jsem o tom debatu na nějakým forku a cosik tam o binárním kodu říkali, takže fakt nevím. Net jel v poho, ve WOWku sem lagy neměl. Mě taky nebrali MMO, ale teď sem se nějak do nich zažral...jsou to žrouti času stejně jako třeba Mount and Blade Very Happy hry bez zdárného cíle, ale zabaví Smile Takové variace jako je Metin 2, Perfect World atd. jsou pro lidi, kteří nemají 17GB na WOW Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Moderátor
Moderátor



Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1000
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue18/18Perfect World International Empty_bar_bleue  (18/18)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/8Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/8)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySun Nov 15, 2009 11:33 am

Jo, Mount and Blade, to je dobrá hra...škoda že postrádá příběh, s ním by to byla zatraceně dobrá ...
Jinak, pokud se to seká, tak možní síťovej kod není optimalizovanej, o binárním tady nemluvme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maxicek
Nováček
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 11. 09

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySun Nov 15, 2009 11:46 am

co když ti na to nestačil počítač?
říkals žeš měl dřív herší než to co mam já
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySun Nov 15, 2009 2:34 pm

Ale zas jestli mu tam jelo WoWko, tak pochybuju ze to ma vyssi naroky, ale nevim.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Perfect World International Left_bar_bleue36/40Perfect World International Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Perfect World International Left_bar_bleue8/10Perfect World International Empty_bar_bleue  (8/10)

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptySun Nov 15, 2009 5:23 pm

Měl jsem to už na novém PC (pojem nový je relativní Very Happy furt je to starej křáp Very Happy ) ale i starej by mi to utáhl. Prostě sem měl bezdůvodné lagy, tak sem to nehrál. WOW mi jede krásně na střední pokud nejsem ve Stormwindu Very Happy
JJ Mount and Blade je šupovka, kor s příběhem by to byla hra co by neměla obdoby
Návrat nahoru Goto down
perwin
Nováček
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 06. 10

Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International EmptyWed Jun 30, 2010 5:44 pm

http://pwicz.wz.cz/ - moje stránky o pwi :-) podivejte se tam pls ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Perfect World International Empty
PříspěvekPředmět: Re: Perfect World International   Perfect World International Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Perfect World International
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: Off-topic :: Diskuze o všem-
Přejdi na: