Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výměna, darování...

Goto down 
AutorZpráva
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Výměna, darování... Empty
PříspěvekPředmět: Výměna, darování...   Výměna, darování... EmptyMon Nov 23, 2009 7:18 pm

Měnit věci můžete s kýmkoliv po osobní domluvě přes PM. Například když Raptorovy padne ňáka injekční stříkačka s látkou, tak je mu to celkem k ničemu, ale když oproti tomu Taker bude mít nějakou těžkou zbraň, mohou to spolu vyměnit. Na tom, co za co měníte se domluvte spolu... Je to vaše věc. Pokud by itemy byly rozdílné hodnoty, může jeden přidat k itemu taky peníze. Po domluvě napište mě PM a já to přepíšu.

Darovat věc můžete komukoliv a kdykoliv... Uvedu příklad. Když JKlena byl nemocný tak DarkWarrior plnil mise a vydělal. A bylo by i pro něj dobré, kdyby Klenovy dal pár drobáků, protože pak by byl Klena silnější a byl by pro něj lepší pomocník. Já můžu navíc jako admin darovat komukoliv věci... A budu to dělat například při významných dnech. Darované věci ode mě mohou časem zmizet, ale nemusí... Každopádně darovat můžete cokoliv komukoliv a kdykoliv a stačí ve vaší misi napsat mezi hvězdy (*daruju xxx hráči xxx*) co komu dáte a já to převedu... Ale přemýšlete, kdy je to pro vás výhodné a kdy ne...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
 
Výměna, darování...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: O hře :: Jak hrát?-
Přejdi na: