Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 6:15 pm

Pak vidite tvar onoho muze a uvedomite si, kdo to je... Brown ho kdysi videl v laborce a Molly zas ve skladu leku. "Pojdme za nim." navrhuje velitel "vím, kde má kancelář.".
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 10:37 pm

"Běžte sami.... Já mám ještě jednu neodkladnou záležitost....."
Šel jsem chodbou jakoby na druhou stranu....Chvíli jsem počkal a vrátil se k veliteli do kanceláře....... Teď si teprve ověřim jestli je na naší straně, protože mi tu pořád něco nesedí....... Obzvlášť to jak velitel nechtěl, aby se komplexy úplně oddělily výbuchem...... Nechal je jen zazdít a nechal tam dveře.....
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 11:07 pm

Brown tam s Molly cekali: "Muzem jit?" zeptal se velitel.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 11:27 pm

Sakra....... "Běžte napřed, já ještě zapomněl něco na pokoji..... To víte ono to totiž nebude zadarmo......." Pousmál jsem se takovým tím diplomatickým úsměvem a zamířil jsem do svého pokoje...... Chvíli jsem tam zůstal........ Potom jsem vyšel ven a znovu šel chodbou jakoby na druhou stranu, ale už jsem je nikde neviděl, zašel jsem proto ještě pro vybavení......"Prosim Vás dejte mi 2 štěnice"........ Šel jsem přímo k velitelově kanceláři, zaklepal jsem...... Když se nikdo neozýval, vešel jsem dovnitř....Jednu štěnici jsem mu dal na telefon, druhou do květináče i s kamerkou od robota..... Napojil jsem PDA k počítači a sesynchronizoval, abych mohl vypadnout, a abych se na data na počítači potom mohl podívat v klidu ve svém pokoji....... Když už jsem konečně všechno udělal, pospíchal jsem chodbou, kterou jsem myslel že se velitel a ostatní vydali, na místo, kde měl být pokoj toho podezřelého....
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 11:44 pm

Pak jsi je potkal: "Tak vyrazime uz?". Kyvl se a slo se. Vletli jste do pokoje toho podezreleho a nikdo tam nebyl.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyTue Dec 08, 2009 11:45 pm

"Nenechte se zmást, dávno už víme, že mají pokročilou maskovací technologii...... Pořád tu může být, ale my ho nevidíme...."
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyWed Dec 09, 2009 4:49 pm

"Pravda..." velitel vytahl podivny pristroj, neco jako PDA, ale videl vsecko teple... Radiator... a podobne: "Nikdo tu neni, leda ze by byl uplne zmrzly..." rekl potom.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyWed Dec 09, 2009 7:35 pm

"Molly... Nemáte náhodou na ošetřovně ten přístroj na snímání životních funkcí, které jsou i minimální..... Ten by ho snad mohl najít..... Je totiž možné, že měl komplice a ten nechtěl aby ho prásknul ,když už jsme zjistli, kdo je jeden z těch grázlů...."
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyWed Dec 09, 2009 10:15 pm

Molly ti kyvla, ale chtela, aby nekdo sel s ni, protoze sama se k nemocnicni casti boji...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyWed Dec 09, 2009 10:18 pm

"Tak ja pôjdem s tebou. Vy dva tu prosím počkajte."
*Nič sa nedeje. Iba skúšam môj slovenčinu.Možno tam mám veľa gramatických chýb. Čo?*
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyThu Dec 10, 2009 5:11 pm

*ja to zas tolik neznam, takze ti to neopravim...*

Dojdete tam s Molly a seberete, vse je OK a nenajdete nikoho ani timto pristrojem, uz byste mohli ten pokoj prohledat...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
seven73352
Pravý hráč
Pravý hráč
seven73352


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 1157
HP:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue12/12Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12/12)
Energie:
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Left_bar_bleue8/8Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (8/8)

Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 EmptyThu Dec 10, 2009 10:05 pm

"hledáme cokoliv, co by se mohlo týkat těhle incidentů..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu   Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Johny (San-Li Yu) - život v Dalaranu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Johny (San-Li Yu)
» Johny (San-Li Yu) - krvavá mise

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: Hra :: Mise - USA-
Přejdi na: