Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 6:55 pm

Probouzíš se na žoldácké základně. Podíváš se na svou zbraň, která pro tebe díky událostem s ní svázaným znamená už víc než jen nástroj k zabíjení. Pomalu si uvědomuješ co se stalo. Uvědomuješ si, že včera na vaši základu zaútočily a sám si se hrdině bránil a povraždil si pár, ale pak tě někdo udeřil do hlavy a upadls do bezvědomí. Pooblečeš se a vylézáš ven. Teď stojíš před bunkrem, vidíš, že tábor není moc zdemolovaný, takže jste se asi ubránily. Máš teď možnost udělat několik věcí. Jít do velitelského stanu a podívat se po nějakém úkolu, jít ven na vlastní pěst, navštívit zbrojnici či nemocnici a nebo se jen tak procházet po táboře a kecat s kamarády.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 8:21 pm

Porozhlédl jsem se kolem a uviděl Vladimíra, střelce, který se mnou občas vyrazil do divočiny, zrovna si čistil ránu. Přišel jsem k němu s řekl:"Copak, snad tě netrefili?" zasmál jsem se a přaštil jsem ho do raneme. "Dej pokoj, Sasho, mě by netrefili ani kdyby měli lepšího snipera než jsem já." Oba jsme se zasmáli a já jsem zamířil do velitelského stanu. Vešel jsem za zasalutoval jsem našemu velícímu. "Pane, hlásím se pro některý z úkolý pro mou hodnost, pane!"
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 8:26 pm

"NO, neco by se tu snad naslo... Je nas ted ubytek, tak musim davat tezsi ukoly i nizsim hodnostem, takze se mrkni a vyber si." Vudce ti predlozil papir se soupisem misi, ktere by sis mohl vzit.

Ochrana politika na ceste do Moskvy - stredne dulezite, stredni obtiznost - odmena: 5 000 penez + 3 litry BioXenonu
Prebrani zasilky pro zbrojnici - nizka dulezitost, nizka obtiznost - odmena: 1500 penez + nejaka zbran, podle toho co prijde.
Eliminace Cinskeho modniho navrhare, ktery projizdi pres Rusko - nizka dulezitost, stredni obtiznost - odmena: 3000 penez

"Tak si vyber, co by se ti nejvic libilo..."
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 8:52 pm

"Beru tu zásilku, může z toho kápnout nějakej mlejnek na maso"
Vyšel jsem ze HQ a zamířil spnit svůj ukol. Ať to není jenom nudná donáška...
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 9:21 pm

Jeste predtim, nez jsi vylezl, tak ti vudce podal papirek s informacemi o misi. Zjistujes, ze te tam doveze jeden zoldacky ridic autem a zpatky te veme taky autem, takze nemusis chvatat. Mas dve hodiny pred odjezdem. Muzes se bud mrknout jeste na neco, nebo odjet predem a omrknout misto, kde ti bude predana zasilka.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 9:31 pm

Zašel jsem za řidičem a řekl jsem mu, že chcu odjed předem, abych si mohl zkontrovlovat okolí místa předávky. Nestojím o nečekanej přepad, ale pokusit se můžou

Na místo jsme dojeli v pohodě a já vystoupil. "nech to běžet, kdyby se něco podělalo" Obešel jsem si okolí a vrátil se k autu asi 15 minut před časem předávky
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 9:40 pm

Nic si nenasel a tak si v klidu prebral zasilku, nalozil ji do auta a jel si.

Najednou jste v zatacce hodily smyka a cele auto vyletlo z vozovky na pole. Pristaly jste na pravem boku a kdyz si zjistil, ze ridic je v bezvedomi, vydrapal ses z auta. Vsiml sis, ze je na silnici rozlity olej. Na druhe strane uz na tebe bezeli tri lidi se zbranemi, kteri ti prisli jako Cinani.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 9:52 pm

Seskočil jsem z auta a schoval se za kapotu, zkontroval brokovnici a vypálil rychle za sebou po číňanech. Rozeběhl jsem se k druhé straně auta a cestou jsem přebil. Na kraji auta jsem zaklekl a znova dvakrát vypálil.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 9:56 pm

Pri prvnich dvou strelach jeden cinan upadl, protoze jsi ho trefil do nohy, takze uz neni tak nebezpecny. Po druhe uz byli bliz, takze jsi jednoho zabil, treti ale na tebe bezi a ted uz je dost blizko a strili tri streli ze sve pistole. Nicmene vsechny se od auta odrazi nekam pryc a ted mas skvelou prilezitost rychle je dodelat.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:06 pm

Vyčkal jsem než číňaň doběhne k autu a vrazil jsem mu hlaveň brokovnice do břicha. "Štastný a veselý, žluťáku!" stiskl jsem kohoutek a číňaň měl v sobě větrání. Ještě než dopadl na zem jsem mohl vidět jak pěknou díru ta moje stará kámarádka umí udělat. Všim jsem si posledního číňaňa jak bojuje se zaseklou pistolí a cosi nadává. Vzal jsem pistol od jeho druhá, přišel k němu a střelil ho do hlavy. Všechny jsem obral, zkontroval řidičův stav, byl zraněný a ještě k tomu zaklíněný v autě. Toho ven nedostanu Pokusil jsem si zapamatovat kde asi jsem a vyrazil jsem po cestě k základně
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:09 pm

U cinanu jsi nalezl celkovou hotovost 273, take si sebral 2 jejich pistole (treti byla rozbita), protoze te napadlo, ze bys je mohl prodat. Sel jsi po ceste k taboru a ted jsi stal pred branou. Nejlepsi by bylo, okamzite pozadat nekoho o to, aby dojel pro tu zasilku, ale je to na tobe.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:15 pm

Zašel jsem spěchem do HQ a řekl řídícímu, co se stalo. Ten hned vydal rozkazy a poslal pro to své muže. Já jsem si odbyl svoje, dostal jsem zaplaceno a zamířil jsem k místímu kupčímu, abych prodal ten šrot co jsem našel
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:24 pm

Dorazils ke kupcimu, ktery sam nevedel, o jaky model se jedna, zrejme neco noveho, nicmene dostal jsi za to 200 penez a taky nekolik naboju do tve brokovnice. Vylezl jsi ven a uvidel si, ze zasilka byla privezena. Co budes delat ted?
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:27 pm

Inu, měl sem přislíbeno, že dostanu něco ze zásilky, tak si pro to dujdu
Došel jsem k nákladaku a řekl žoldákům, kteří to tam vykládali, at mi dají jednu těžší zbraň, že jí mám dostat ze to, že jsem pro tu zásilku došel. To mě zajímá, co to bude
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptyFri Nov 13, 2009 10:35 pm

Jeden z vykladajicich pokrcil rameny a pak ti podal bednu. Kdyz jsi to sestavil, zjistil si, ze je to prenosny RPG 7, co zje dobry. I kdyz k tomu byly v baleni jen dva naboje, da se to pekne vyuzit. POvesil sis to na zada a premyslel jsi, co dal.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 5:46 pm

Stejnak nemám co dělat, tak se asi juknu, co ještě bych mohl udělat z úkolů, jinak jdu do divočiny.
Přišel jsem do HQ, podíval se na ukoly a zhodnotil je...
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 6:04 pm

Vidis, ze nic nového není tak si můžeš leda vzít něco z těch starých.

Ochrana politika na ceste do Moskvy - stredne dulezite, stredni obtiznost - odmena: 5 000 penez + 3 litry BioXenonu + 7 exp
Eliminace Cinskeho modniho navrhare, ktery projizdi pres Rusko - nizka dulezitost, stredni obtiznost - odmena: 3000 penez + 5 exp
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 6:37 pm

"Ach jo, beru toho návrháře...jdu zpáchat módní vraždu" Very Happy
Vzal jsem si od velícího informace, zašel do zbrojnice, protože bych mohl potřebovat něco na větší vzdálenost a pak si našel řidiče, který by mě tam mohl hodit.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 8:45 pm

Zbrojmistr ti nabídl odstřelovací pušku Barrett M82 a několik nábojů. Přišlo ti až vtipné, že budeš používat Americkou zbraň, ale nic si nenamítal. Sebral si zbraň a vyjel si směrem k dálnici, kde měl jet onen muž.

Když jsi tam dojel, měl jsi ještě čas. Nedaleko na poli byl posed, tak sis tam rozložil zbraň. Teď jsi připraven... Nepřítel dojede za pět minut, chceš čekat na posedu nebo eště omrkneš okolí a podobně?
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 8:59 pm

Pět minut je dost dlouho na nějakou chybu...jdu okmrknout okolí
Zeskočil jsem z posedu, vzal si brokovnici a prohledal blízké okolí, když se krátil čas, tak sem se vrátil na své místo.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 9:08 pm

Cíl přijížděl podle očekávání. Vystřelil jsi, ale tvou střelu zahnul vítr a tak ses netrefil. Řidič ale uviděl následky výstřelu a zrychlil. Zaklel jsi a vystřelil podruhé. Řidič zemřel a auto to napálilo do stromu. Výbuch, s největší pravděpodobností je cíl mrtev, ale co když ne...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 9:43 pm

Hodil jsem si zbran na zádá. RPG, Berret...co ještě tam budu mít Very Happy
Doběhl jsem asi od auta na 400 metrů, vzal si RPG, zamířil a zmáčkl kohoutek. Raketa vyletěla k cíly, zasáhla ho a o pár vteřin později vybuchla. Vzal jsem si brokovnici a zamířil k vraku, ujistit se, jestli to někdo přežil.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 10:27 pm

*uz nic, vic uz toho asi neuneses*

Dosel jsi tam, ale nic nemohlo prezit. Protoze vse bylo roztrhane na kusy, tak se nedalo ani nic sebrat. Na dalnici se zacala tvorit kolona. Nejlepsi cas odjet.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 11:22 pm

Naskočil jsem do auta se kterým jsem přijel zamířil jsem zpátky do základny. Po příjezdu jsem oznámil úspěch mise, skočil do zbrojnice doplni náboje a šel si na chvilku odpočinout do svého pokoje v kasarnách. RPG a Barett jsem si oblíbil, obě zbraně měli správnou ničinou sílu a velkej kalibr.
Až si dáchnu, upiluju Benichime (ta moje dvojhlavňovka) hlaveň, bude lehčí, menší a udělá to zní hotovej masakrální nástroj nablízku...s kulovou municí i na střední vzdálenost
Sotva jsem to domyslel, usnul jsem....
*Jestli se nic nestane, tak se normálně probudím...doufám Very Happy*
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem EmptySat Nov 14, 2009 11:30 pm

Probouzíš se tam kde jsi usnul, ale spíš je zajímavé co tě probudí, je to řev někde v základně...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Sponsored content





Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sasha Raznov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: Hra :: Mise - Rusko-
Přejdi na: