Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyTue Dec 08, 2009 11:08 pm

"Pujc si tohle" podava ti vysilacku... tedy neco jako vysilacku "neni to nic prepychoveho, ale je to pripojeny na moje PDA a melo by to stacit.". Protoze mapa nebyla, vyrazil si, premyslel jsi, na kterou stranu se vydat.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyWed Dec 09, 2009 3:29 pm

Vzpoměl jsem si na tu zbraň, co proti mě použil ten voják a zamířil jsem z5 k tomu lesu, kde jsme na něj narazili. Ten strom, který zasáhl jsem našel snadno a tak jsem začal hledat v okolí po zbrani.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyWed Dec 09, 2009 4:50 pm

Jeho zbran byla dost velka, takze si nemel moc potize ji najit, i pres to, ze byla tma. Jenze zjistil jsi, ze nevis, jak to pouzivat... Ma to na sobe nekolik tlacitek a nerad bys to znicil...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyWed Dec 09, 2009 8:28 pm

Zbran jsem si prohlédl a pak jsi jí hodil na záda.
Raději jí nechám do nejvyšší nouze
Pokračoval jsem v průzkumu oblasti a snažil jsem se zůstat trochu v lese, aby bylo težší mě zpozorovat.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyWed Dec 09, 2009 10:14 pm

Stale nic nenachazis.

...

...

...najednou pred tebou stoji medved, nezpozoroval te, bud muzes utect, nebo...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyThu Dec 10, 2009 9:16 pm

Namířil jsem kanon na mědvěda a stiskl kohoutek. Kropil jsem ho dlouhou souvislo dávkou, pomalu ustopoval a dál střílel, dokud nepadl

*btw. všim jsem si, že se mi nějak nemění char-shit. V ivnu by mi mělo přibýt jídlo a ten skelet a měl by zmizet AK, jelikož sem ho dal řidičovi. A ještě by se mohla trochu změnit karma Wink Nestěžuju si, ale jen pro pořádek, abych toho nemohl využit*
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyThu Dec 10, 2009 9:34 pm

*sry, jsem v tom ted nak po usi, casem to dotunim*

Nakonec padl... Ted premyslis, co s nim...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 EmptyThu Dec 10, 2009 10:20 pm

Přes den ho tu určitě něco požere
Vzal jsem si nůž a zkusil jsem ho nějak ztáhnout z kůže. Potom jsem z něj uřezal kus maza a hodil ho do báglu. Postupoval jsem dál a hledal něco, kde by se daly splašit nějaké prostředky k udržení naši malé základničky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sasha Raznov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: Hra :: Mise - Rusko-
Přejdi na: