Třetí Světová Válka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Představ si, že vypukla Třetí Světová Válka... Státy nechtějí zničit svoji planetu úplně, ale i přesto válka poznamenává krajinu každý den víc a víc. A v tu chvíli přicházíš ty. Ukaž, že si hrdina. Ukaž co v tobě je. Prožij válku. Světovou válku.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySat Nov 14, 2009 11:41 pm

Rychle jsem vstal, vzal si svoje vybavení a zbraně a utíkal směrem, odkud vyšel one řev a doufál, že se nějaký novic střelil do nohy
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 12:16 am

Bylo to o něco horší. Do tábora přistálo 7 parašutistů a měli nějaké kvalitní samopali. Začali pálit na všechny strany a dvě rány tě trefily a ubrali 6 HP.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 11:18 am

"Šmejdi!"
Zalezl jsem zpátky do kasáren, vzal si Barett, zacílil a zmáčkl kohoutek. Sotva mechanismus stačil přebít, tak jsem pálil po druhé a potřetí. Odhodil jsem sniper a vzal si brokovnici.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 2:16 pm

Dve streli sniperem se trefili a tak tu zbyvalo uz jen 5 nepratel. Dalsi lide taky dva dostali a tak uz zbyvali posledni 3. Vylezl si z brokovnici a strelil. Jeden se hned promenil v cednik. Chtel jsi vypalit i z druhe hlavne, ale zbran se zasekla, naopak nepritel te trefil a ubral 4 HP.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 5:18 pm

"Ty stará mrcho" Very Happy Brokovnici sem hodil na záda, vzal si RPG a zamířil na nepřítele a vypálil. Raketa se trefila přesně, zasekla se paragánovi v hrudníku a o vteřinu později explodovala. "A máme to i s ohňostrojem" Opět jsem si vzal brokovnici, pokusil se jí rychle zprovoznit a dobil jsem aspoň jeden náboj.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 5:58 pm

Bohuzel zbran nevystrelila tentokrat ani z druhe hlavne, ale zas ti toi tolik nevadilo, protoze tvy pratele uz zbytek nepratel zvladli. Pro tebe z bitvy za zabite nepratele 6 exp. Vasi medici - zoldaci se ted sebehli ke zranenym z vasich rad, aby je vylecili. Jeden ti dal nejake leky, ktere jsi rad prijmul a doplnil sis zivot. Ted jsi v napul ponicenem tabore, vse se sebehlo desne rychle. Meli jste stesti, ze jich nebylo vic... General ted svolaval lidi k sobe a zadaval ukoly. Tebe nevolala a tak si mel cas udelat cokoliv, cos chtel.

*Upozornuju, ze jsi dal lvl 2, proto si nyni muzes rozdelit dva body...*
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 6:19 pm

*Síla a Obratnost *
Došel jsem k paragánům a trochu sem je prohledal, jestli bych z jich něco nelootnul. Sedl jsem si na bednu střeliva Sakra, ještě že se do toho netrefili a začal si opravovat brokovnici. Měl bych jí už pověsit na hřebík, není co bývala... Sám jsem se pro sebe zasmál a dál se snažil si jí zpravit. Po opravě jsem zašel do muničáku, že si jí asi vyměním za něco jiného a doplním si střelivo.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 6:26 pm

*nevim, jestli ti ji mam dovolit zpravit, maz az moc zbrani Laughing *

Z paraganu si nic nesebral, uz mezitim vsechno pouzitelen sebral nekdo jiny.

Vlezes do municaku a povidas, ze tahle brokovnice se nak zasekava a ze uz bude k nicemu... Zbrojni ti doplni naboje, a zkonstatuje, ze tu nema nic, co by melo hodnotu rozbity brokovnice... Ze by ti za ni mohl dat penize, ale i tak by to byla zanedbatelna castka.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 6:34 pm

"Dej mi těch pár kreditů a přihrej mi sem nějakou pumpovací brokovnici, aspoň jí tím nahradím"
Vzal jsem si zbraň, zaplatil a zašel jsem do HQ, jestli bych nemohl s něčím nějak pomoct, když je tu takovej rozruch.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 9:26 pm

Bohuzel, zadnou zbran zbrojni nemel a tak ti dal kredity a tys doufal, ze na nejaky jednoduzsi ukol, by ti mohli tve zbrane stacit. Prichazis do HQ a podivas ne na navrhovane ukoly.

Ochrana politika na ceste do Moskvy - stredne dulezite, stredni obtiznost - odmena: 5 000 penez + 3 litry BioXenonu + 7 exp
Testovani nove kryptonove zbrane v akci pro armadu - nizka dulezitost, stredni obtiznost, nebezpeci zraneni - odmena: zbran musis vratit, ale dostanes 2500 penez a 5 exp
Hledani uprchleho trestance - nizka dulezitost, nizka obtiznost - odmena 1000 penez a 2 exp
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 9:43 pm

"Beru toho trestance...zajdu si na lov...muhehehe Very Happy"
Odešel jsem z HQ a zamířil k poslednímu místu, kde toho trestance viděli
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 9:46 pm

POdle tvých instrukcí to bylo v dost nedalekém městě. S řidičem žoldáků jsi tam byl za dvacet minut. Místo si prohledal. Nikdo tam nebyl, ale vedli z něho dvoje stopy. Obě jedním směrem. Šel jsi po stopách, ale na křižovatce se dělili, jedny doprava, druhé doleva, obě velikosti bot byli stejné i stejné rýhování, jako, kdyby to byli dva stejní lidé...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:00 pm

Starý trik jako svět sám
Podíval jsem se na stopy, u těch v pravo byla stopa rozhnuta vzadu a drobky hlíny byla takztéž vzadu, okamžitě jsem se vidal doleva, protože v tomhle směru byla hlína u špice stopy. Šel jsem v poklusu, abych aspoň doháněl svůj cíl a neunavil se tolik.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:05 pm

*JO, stara finta, ale docela ucina...*

Po priblizne 45 minutach chuze/poklusu jsi uvidel svuj cil. Ocividne byl ranen, protoze se pohyboval dost pomalu. Ma byt ozbrojen, ale ted o tobe nevi a mohl by ses ho pokusit zabit z dalky svou sniperkou.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:12 pm

*To mi nemusíš říkat 2x Twisted Evil Very Happy *
Vzal jsem si sniper, zaklekl, pomaloučku zalícil, dostal trestance do hledášku a stiskl kohoutek. Barett se zachvěl, z hlavně vylétl plamen a téměř v tu ránu se můj cíl kácel k zemi. "Sejdeme se na druhé straně." Rozeběhl jsem se k tělu zkontrolovat, jestli je opravdu mrtev. Byl po smrtí, ještě sebou cukal. Vzal jsem nůž a vyryl mu špičkou nože do krku S, ať ví v pekle, kdo ho posíla. Rychle jsem se vrálil k autu, dojel do základny, odevzdal úkol a podíval se na další, který bych si mohl vzít
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:20 pm

Nic noveho, zase vydis jen to stare dobre:

Ochrana politika na ceste do Moskvy - stredne dulezite, stredni obtiznost - odmena: 5 000 penez + 3 litry BioXenonu + 7 exp
Testovani nove kryptonove zbrane v akci pro armadu - nizka dulezitost, stredni obtiznost, nebezpeci zraneni - odmena: zbran musis vratit, ale dostanes 2500 penez a 5 exp
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 10:39 am

"Máme v Moskvě pobočku?"
"Jistě" odpověděl velitel
"Tak to doprovodím toho politika a zůstanu v Moskvě...stejnak tam bude více práce"
Vyšel jsem z HQ, zkontroloval si výzbroj a nasedl do auta, abych se mohl dostat k místu, odkud mám doprovodit toho politika
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 1:02 pm

Kdyz jsi prijel na misto urceni, doslo ti, ze se jedna o neco velmi duleziteho. Dve obrnena auta se zbranemi na kazde strane, pred i za vozem politika. Sedl sis do jednoho auta za kanon a vyjeli jste... Najednou je slyset smyk a zadni auto to narve do mantaku. Nekdo mu rozstrelil gumu. Nikde nic nevydis a dochazi ti, ze vas ma na musce nejaky sniper.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 1:08 pm

Zjistil jsem si přibližný směr odkud sniper vystřelil a pořádně dával pozor jestli neuvidím odlesk optiky. Nějaký odlesk jsem zahlídl, tak jsem začal pálit z kanónu a doufám, že něco trefím.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 1:18 pm

Bohuzel kanonem se blbe neco trefuje, naopak neznamy sniper sestrelil predposledni auto...
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 4:03 pm

"Jeď rovně!" zařval jsem na řidiče a vrazil sem hlaveň sniperu vedle kanónu. Teď už jsem si byl pozicí cizího snipera jistý a neměl jsem problém ho najít. Auto sice házelo, ale já se snažil držet halven rovně. Když jsem dostal snipera do hledáčku, stiskl jsem kohoutek. Pro jistotu sem vystřelil ještě jednou a pak sledoval optikou, jestli sniper zemřel.
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 6:42 pm

Sniper byl mrtvy, ale za stromem, pred kterym sniper stal doted byli auta, ktere ted vyjeloi za vami, ocividne naky nepratele.

Vsichni jste zrychlili, ale dohaneli vas.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 9:17 pm

Stálh jsem sniper zpět do vozu a opět se chytil kanónu. Zaměřil jsem nepřátelské auta a začal pálit. Kánon nebyl největší ráže, ale zato měl dobrou kadenci a nekopal tolik. Celkem jsem znal i typ aut, tak jsem měl trochu pojem, kam mám střílet
Návrat nahoru Goto down
Michalc
Admin
Admin
Michalc


Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 12. 11. 09
Age : 28

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 9:37 pm

Vsechny auta jste znicili, ale doprovod auta s politikem byl ted mensi. Snad na to budete stacit.

Kdyz jste prijeli do urcene zakladny, zjistili jste, ze ji maji nepratele. Ted jste vyjeli ven ze zakladny a jste v nedalekem lese. Ty, dva ridici, jeden dalsi strelec, politik a dva jeho bodyguardove. To je vas tym, proti kteremu stoji obrnena nepratelska zakladna... Ted na vas jedou v nekolika terenich jeepech.
Návrat nahoru Goto down
https://ww3cz.forumczech.com
Raptore
Pravý hráč
Pravý hráč
Raptore


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 13. 11. 09

Character sheet
Peníze: 7294
HP:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue36/40Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (36/40)
Energie:
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Left_bar_bleue8/10Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 EmptyMon Nov 16, 2009 10:02 pm

"Střelec, do věže, gorily a politik, bežte se schovat k těm autům a dávejte bacha. Ostatní za stromy, jeden se držte vzadu"
Tomu co odbíhal dozadu jsem hodil Barett a udělal z něj prozatimního snipera. Já si vzal RPG a čekal, až budu mít jistou trefu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem   Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sasha Raznov - První setkání s tajemným vrahem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sasha Raznov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Třetí Světová Válka :: Hra :: Mise - Rusko-
Přejdi na: